Provozní řád

Jógové studio Namaste

Přejeme si, aby se každý, kdo k nám příjde, cítil příjemně. Přečtěte si prosím následující řádky, které Vám nastíní způsoby chování v jógovém studiu.

Příjemnou atmosféru ve studiu, není dobré narušovat hlasitou komunikací či výjevy za dveřmi sálu. Narušuje to celou lekci a Vaši pozornost odvádí od cvičení a relaxace.

Nechte si čas na cestu do studia. Na lekci přicházejte v čas. Zhruba 15 min. před začátkem, ať máte možnost se v klidu převléknout a připravit se na lekci.

Vcházíte do sálu a vybíráte si svou podložku. Není důležité mít místo kolem sebe, ale na své podložce. To je Váš prostor, jiný zde nepotřebujete. Vycházejte z předního okraje podložky. Když upažíte a nemáte prostor kolem sebe, není to žádný problém. Je možné předpažit a účel bude stejný. Proto zkuste vzít na vědomí, že se dá pracovat i mezi větším počtem lidí. Do sálu není vhodné přijít naparfémovaní, a stejně tak je dobré si omýt chodidla. Pamatujte, že pokud někdo před Vámi nedbá na osobní hygienu, tak s tím bohužel už nic nejde udělat. Na hodinu si nenoste telefon. Nekomunikujte s kamarádkou na lekci. Dojmy z lekce si můžete sdělit v klidu při kávě v našem odpočinkovém koutku. Mějte na paměti, že cvičení jógy je o klidu, pochopení a respektu. Pro cvičení jógy zvolte vhodné oblečení. Aby Vás neškrtilo, nebo naopak nepadalo,když budete např. Hlavou dolů. Můžete si také vzít pantofle na přechod do sálu. Cvičí se naboso. Před cvičením min. 2 hodiny nejezte těžká jídla. Nepijte povzbuzovací nápoje (př. Nápoje obsahující kofein, l-carnitin, taurin, Synephrin apod.)

Cvičení jógy nás učí k úctě a respektovat druhé. Proto zkuste, když příjdete cvičit, svůj čas strávit v pohodě a v klidu, i když třeba nemusíte mít svůj den. Chovejte se tiše, respektujte vedení lekce instruktorem. Buďte ohleduplní k ostatním. Udržujte pořádek.

Zdravotní upozornění

Veškeré cvičební styly, rady a doporučení jsou určeny zdravým lidem. Vedení lekce je založeno na odborných znalostech lektorů. Jógové studio Namaste není odpovědné za případné škody způsobené nesprávným používáním uvedených cvičebních doporučení a rad. Každý kdo se účastní cvičební lekce odpovídá za svůj zdravotní stav a do lekcí vstupuje po důkladném uvážení a na vlastní riziko a odpovědnost. Dynamická jóga není vhodná pro těhotné ženy, a to především v prvním trimestu. Stane-li se, že těhotná žena navštíví tuto lekci, např. Power jógu, bere riziko sama na sebe.

Provozní podmínky

V prostorách studia je zakázáno

Tísňové telefonní linky

Zjistíte-li mimořádnou událost (požár, havárii s únikem nebezpečné látky apod.), která ohrožuje osoby, majetek nebo životní prostředí okamžitě volejte telefonní číslo 150 HASIČI - Hasičský záchranný sbor ČR.

Pomoc zdravotnické záchranné služby se vyžaduje při všech stavech ohrožujících život na telefonní lince 155 ZÁCHRANKA - Zdravotnická záchranná služba.

Pokud jste svědky dopravní nehody nebo spáchání trestního činnu, volejte telefonní číslo 158 POLICIE - Policie České republiky nebo 156 Městská ( obecní ) policie.

V tísni lze také použít telefonní číslo 112 - Jednotné evropské číslo tísňového volání.

Provozovatel : Romana Bauerová
IČ : 69955832
Provozovna : Spojovací 123/1
Karlovy Vary – Stará role 36017
Tel.: 777553115