Lektoři

Peťula

Popis se připravuje

Tatiana

Romča

Radost z pohybu, kterou mohu rozdávat již dlouhá léta, mě dovedla postupem času od aerobiku, přes fitness, jumping, bosu, pilates, fitball, power jógu, na krásnou cestu – cestu jógy. Můj život byl vždy dost dynamický. Díky mým dětičkám jsem se zastavila a dala se na jinou cestu doprovázenou jógou. Její dokonalé ásany (pozice) mi splnily dynamičnost, která ve mně neuhasla. Mé zdravotní problémy, které mě trápily z přetěžování, najednou také zmizely. Jsem citlivé povahy, vše se mě dotýká, vše si beru k srdci, a pak se trápím. Jóga mi ukazuje a učí mě, jak se s tím vším vyrovnávat. Najednou je život jednodušší, lehčí... jsem tady a teď. Dnešní doba je uspěchaná, nelehká. Navštěvujete mé lekce a dáváte mi najevo, že Vás jóga také okouzlila. Nejen fyzicky, ale i duševně. A tím mi ukazujete, že se vydávám tou správnou cestou. Toužím tu pro Vás být víc. Ukázat Vám a seznámit Vás s hlubším tajemstvím jógy. V mém srdci se zrodila myšlenka... vytvořit zázemí, kde se zastavíme, ztišíme své roztočené myšlenky, vrátíme se sami k sobě. Jógové studio Namaste Vám věnuje čas, který rozproudí novou energii, ozdraví tělo, pročistí Vaši mysl a osvobodí duši od všedního uspěchaného života. Děkuji Vám za tento náboj, který jiskří do všech stran odkud všichni přicházíte. Vítám a těším se na Vaše otevřená srdce...

Evička

Jóga nejdřív pro mě byla pouze fyzická záležitost, protáhnout a posílit si tělo... nic víc. Nicméně jsem si začala během času uvědomovat jak je mi po lekci dobře i na duši. Zlomem byla Kundalini jóga, která se mnou silně zarezonovala a já jsem měla jasno. Stala se součástí mého života a denní praxe této jógy a meditace obohacuje můj vnitřní život, což se nakonec projevuje i ve vnějším světe. Děkuji za příležitost sdílet tuto zkušenost i s Vámi ostatními.

Hedvika

Instruktorkou Power jógy jsem se stala ze začátku spíše jen pro svou vlastní potřebu, ale postupně mě to zavedlo dál a lekcím se věnuji i pro veřejnost. Jóga mě vždy přitahovala svou lehkostí, ale přitom i silou, pravidly, ale zároveň volností pohybu, spojení těla s hlavou (myslí). Učí mě respektovat, posílit své tělo, rozproudit, ale i zklidnit nadbytečnou energii a zároveň i jinak přemýšlet. Každý kdo má rád jógu a cvičí ji, si najde styl, který se hodí k němu samotnému - k jeho povaze. Má láska patří k Power józe. V ní a s ní se cítím svobodná… Děkuji za příležitost a těším se na společné lekce.

Denisa K.

Vždy jsem velmi ráda sportovala, ale až jóga mi přinesla to nejdůležitější poznání. Cítila jsem se výborně nejen po fyzické, ale zároveň i po psychické stránce. Jóga je totiž vše v jednom. Začala jsem se o jógu více zajímat a snažila se prohlubovat své znalosti. Dalším logickým krokem bylo složení instruktorských zkoušek, protože mým cílem není jen zdokonalování sebe sama, ale i předávání znalostí a poznatků. Pracuji jako fyzioterapeut a denně jsem svědkem toho, jak přibývá pacientů. Nejsou to však pacienti po úrazech, či vrozených dysfunkcích pohybového aparátu, jsou to obyčejní lidé s potížemi způsobenými stresem, pracovním vypětím, či jen obyčejnou únavou. A toto vše právě jóga řeší. Přeji si, aby se každý cítil fyzicky i psychicky zdráv a bude mě těšit, pokud tomu tak bude i na mých hodinách.

Lenka

Jóga i děti mě baví, proto jsem se rozhodla to spojit a věnovat se dětské józe. Mám ráda děti pro jejich hravost a bezprostřednost. Jógu jsem si oblíbila pro její cestu k jemnosti, vnímavosti i sama k sobě. Práce s dětmi je pro mě zdrojem energie a radosti. V současné době si zkušenosti práce s dětmi rozšiřuji v bazénu (asistent instruktora plavání) i na suchu (na kroužku Hry a cvičení v přírodě). Kurz instruktora jógy jsem zvolila u České asociace dětské jógy. Pro dětskou jógu je typická zábavná a hravá forma, obojí je mi blízké, a tak na lekcích rozvíjím dětskou hravost a podporuji dětskou přirozenost a radost z pohybu s bezpečným návodem.

Růženka

Vždycky jsem měla ráda pohyb, ale jelikož za mého mládí fitka nebyla, začala jsem až později. První přišel aerobik, stepaerobik, fittball, spining, hiking... pilates. Postupem času, úrazů a životních peripetií jsem zjistila a došla k rozhodnutí, udělat změnu. Začala jsem chodit na pomalejší formy cvičení, poněvadž, bez pohybu to u mě nejde. A našla moji lásku Power yogu. Jsem masérka a prvně jsem ji brala, jako příjemné protažení a postupně se mi dostala pod kůži a nyní si nedovedu život bez ní představit. Děkuji celému kolektivu Namaste a hlavně Romance za příležitost a důvěru.

Denisa J.

Již od mých 4 let, kdy mě rodiče zapsali na moderní gymnastiku, byl pohyb součástí mého života. Poté jsem gymnastiku vyměnila za krasobruslení. Bohužel si tyto dva nádherné, ale velmi namáhavé sporty, vybraly svou daň v podobě mnoha zdravotních problémů. Musela jsem najít šetrnou alternativu, kterou byla bez váhání jóga. Bylo mi 18 a já stála poprvé na jógamatce. Jak jinak- byla to láska na první pozdrav slunci J. Po několika letech jsem zatoužila po tom, začít sdílet jógu s ostatními. Zprvu jen prostřednictvím internetu na mém YouTube kanálu s mými video lekcemi, lektorský certifikát na sebe nenechal dlouho čekat a nyní jsem zde, v překrásném jógovém studiu Namaste, kde si plním jeden ze svých snů- šířím krásu jógy a snad i pomáhám ostatním se díky ní cítit lépe.

Vláďa

Jedno dne mi zavolala Romča, že by ráda ochutnala mé podání jógy smíchu. Nabídla v jejím prostoru studia možnost pořádání mých seminářů. S velkou radostí jsem ji přijal. Mé semináře jsou zaměřené na uvolnění stresu a napětí. Lidi vedu za pomoci různých Osho meditací a jógy smíchu k hlubšímu uvolnění a štěstí. Má vize je lidem přinášet uvolnění a radost, uvědomění si sebe sama a jejich smyslu. Vím,co znamená prožívat v těle chronický stres. Mít strach se projevit, bát se své minulosti a bát se přítomnosti. Prostě bát se žít. Mnoho lidí žije ve zmatku ve stresu a nejsou schopni si udělat čas na sebe. Ale někdy stačí se jen na chvíli zastavit a zhluboka se nadechnout, vydechnout. A obrátit pozornost do sebe, do svého srdce. Potom může přijít změna. Můžeme žít život ostatních, otázkou kam to vede? Nebo začneme svůj život vědomě tvořit a objevovat jeho tajemství.

Roman

Moje cesta ke kundalini józe začala ještě dřív, než jsem si toho stihl všimnout. Na podzim roku 2016 jsem byl životem už tak unavený, že jsem se ke svému překvapení přes víkend rozhodl a odjel na 5 týdnů na Bali. Všechny starosti jsem nechal doma a vypravil se relaxovat. Vánoční tropická pláž mi umožnila zapomenout na všechny starosti. A dobré 4 týdny trvalo, než jsem se opravdu uvolnil. Pomohla mi k tomu také zvláštní meditace, kterou jsem se naučil od jedné americké jogínky: Chodil jsem po ostrově a dlouhé hodiny jsem prostě vůbec nic nedělal. Teprve tehdy se začal můj rozbouřený život uklidňovat jako vodní hladina a má duše ke mně začala ve snech promlouvat. Pak jsem zase dostal chuť vrátit se domů. Na zpáteční cestě jsem si předsevzal, že se vypravím do nového studia Namasté a budu tam několikrát týdně chodit na lekce. A v Namasté jsem potkal dvě nové lásky: Evičku, lektorku kundalini jógy, se kterou jsem se po půl roce oženil a kundalini jógu, zázračnou techniku, jejíž účinky jsem pocítil hned při první lekci. Od té doby jsem cvičit nepřestal a v roce 2018 jsem absolvoval mezinárodní výcvik instruktorů kundalini jógy, abych se o tuto báječnou techniku mohl podělit i s vámi.