Lektoři

Romča

Radost z pohybu, kterou mohu rozdávat již dlouhá léta, mě dovedla postupem času od aerobiku, přes fitness, jumping, bosu, pilates, fitball, power jógu, na krásnou cestu – cestu jógy. Můj život byl vždy dost dynamický. Díky mým dětičkám jsem se zastavila a dala se na jinou cestu doprovázenou jógou. Její dokonalé ásany (pozice) mi splnily dynamičnost, která ve mně neuhasla. Mé zdravotní problémy, které mě trápily z přetěžování, najednou také zmizely. Jsem citlivé povahy, vše se mě dotýká, vše si beru k srdci, a pak se trápím. Jóga mi ukazuje a učí mě, jak se s tím vším vyrovnávat. Najednou je život jednodušší, lehčí... jsem tady a teď. Dnešní doba je uspěchaná, nelehká. Navštěvujete mé lekce a dáváte mi najevo, že Vás jóga také okouzlila. Nejen fyzicky, ale i duševně. A tím mi ukazujete, že se vydávám tou správnou cestou. Toužím tu pro Vás být víc. Ukázat Vám a seznámit Vás s hlubším tajemstvím jógy. V mém srdci se zrodila myšlenka... vytvořit zázemí, kde se zastavíme, ztišíme své roztočené myšlenky, vrátíme se sami k sobě. Jógové studio Namaste Vám věnuje čas, který rozproudí novou energii, ozdraví tělo, pročistí Vaši mysl a osvobodí duši od všedního uspěchaného života. Děkuji Vám za tento náboj, který jiskří do všech stran odkud všichni přicházíte. Vítám a těším se na Vaše otevřená srdce...

Evička

Jóga nejdřív pro mě byla pouze fyzická záležitost, protáhnout a posílit si tělo... nic víc. Nicméně jsem si začala během času uvědomovat jak je mi po lekci dobře i na duši. Zlomem byla Kundalini jóga, která se mnou silně zarezonovala a já jsem měla jasno. Stala se součástí mého života a denní praxe této jógy a meditace obohacuje můj vnitřní život, což se nakonec projevuje i ve vnějším světe. Děkuji za příležitost sdílet tuto zkušenost i s Vámi ostatními.

Hedvika

Instruktorkou Power jógy jsem se stala ze začátku spíše jen pro svou vlastní potřebu, ale postupně mě to zavedlo dál a lekcím se věnuji i pro veřejnost. Jóga mě vždy přitahovala svou lehkostí, ale přitom i silou, pravidly, ale zároveň volností pohybu, spojení těla s hlavou (myslí). Učí mě respektovat, posílit své tělo, rozproudit, ale i zklidnit nadbytečnou energii a zároveň i jinak přemýšlet. Každý kdo má rád jógu a cvičí ji, si najde styl, který se hodí k němu samotnému - k jeho povaze. Má láska patří k Power józe. V ní a s ní se cítím svobodná… Děkuji za příležitost a těším se na společné lekce.

Denisa K.

Vždy jsem velmi ráda sportovala, ale až jóga mi přinesla to nejdůležitější poznání. Cítila jsem se výborně nejen po fyzické, ale zároveň i po psychické stránce. Jóga je totiž vše v jednom. Začala jsem se o jógu více zajímat a snažila se prohlubovat své znalosti. Dalším logickým krokem bylo složení instruktorských zkoušek, protože mým cílem není jen zdokonalování sebe sama, ale i předávání znalostí a poznatků. Pracuji jako fyzioterapeut a denně jsem svědkem toho, jak přibývá pacientů. Nejsou to však pacienti po úrazech, či vrozených dysfunkcích pohybového aparátu, jsou to obyčejní lidé s potížemi způsobenými stresem, pracovním vypětím, či jen obyčejnou únavou. A toto vše právě jóga řeší. Přeji si, aby se každý cítil fyzicky i psychicky zdráv a bude mě těšit, pokud tomu tak bude i na mých hodinách.

  • Hatha jóga: Úterý 16:30 - 17:45 | Neděle 16:30 - 17:45

Lenka

Jóga i děti mě baví, proto jsem se rozhodla to spojit a věnovat se dětské józe. Mám ráda děti pro jejich hravost a bezprostřednost. Jógu jsem si oblíbila pro její cestu k jemnosti, vnímavosti i sama k sobě. Práce s dětmi je pro mě zdrojem energie a radosti. V současné době si zkušenosti práce s dětmi rozšiřuji v bazénu (asistent instruktora plavání) i na suchu (na kroužku Hry a cvičení v přírodě). Kurz instruktora jógy jsem zvolila u České asociace dětské jógy. Pro dětskou jógu je typická zábavná a hravá forma, obojí je mi blízké, a tak na lekcích rozvíjím dětskou hravost a podporuji dětskou přirozenost a radost z pohybu s bezpečným návodem.

Tereza

Jógu jsem začala cvičit před čtyřmi lety jako kompenzaci při hraní tenisu a fitness. Postupem času jsem začala omezovat těžké tréninky a více cvičila jógu, až jsem nakonec zůstala jen u jógy. Otevření Namasté bylo pro mě ujištění, že to, co dělám, je úžasné a spojuje mě to s mnoha obdobně naladěnými lidmi. Byl to také impulz k instruktorskému kurzu Power a Hatha jógy. Při mých lekcích se protáhnete, posílíte i uvolníte. Těším se na Vás :-) Namasté

Dita

Pohyb mě provází odjakživa. Nejdříve to byly dynamické sporty a s nimi v jistém smyslu pokusy kolik „tělo“ vydrží, které jsem tehdy vnímala jako posouvání hranic jeho možností..v síle..vytrvalosti…a výsledek? Vydrží hodně a vydrží to dlouho :)! Ale..pak najednou zjistíte, že hranice nejdou posouvat do nekonečna a zároveň začínáte tušit, že existuje něco víc. Už si nepamatuji, kdy a proč přišla myšlenka na jógu..ale přišla a já jsem za to dnes velmi vděčná. Objevila se první učitelka, která ještě více prohloubila nadšení z jógy a vnukla další myšlenku a to, předávat to nadšení ze souhry těla a duše dál :). Vše do sebe začalo zapadat jako mozaika..“náhoda“ mě přivedla ke knize Vaška Krejčíka Jóga, dech a meditace – ztracen a nalezen v Indii a spolu s ní rozhodnutí pro studium na Power jóga akademii obor Power jógy a Hatha jógy.. potom následovalo otevření krásného studia Namaste, které do mého života přivedlo stejně naladěné přátele. Těším se Vás, kteří chcete zažít okamžik „tady a teď“ na vlně dechu při lekci jógy i na Vás , kteří „jen“ hledáte nové možnosti. Namaste :)

Růženka

Popiska se připravuje.

Denisa J.

Popiska se připravuje.

Zuzka

K seniorskému cvičení jsem se dostala tak, že jsem letos absolvovala kurz certifikovaný MŠMT u organizace Senior fitnes v Praze. K tomu mě přivedlo dlouholeté všestranné cvičení různého druhu, z čehož mě nejvíce oslovila jóga, které se rovněž věnuji delší dobu. Mým přáním je, abyste se na mých lekcích příjemně protáhli a celkově zregenerovali tělo i mysl. Můžete se domluvit se svými známými, přijít si zacvičit, a spojit tak příjemné s užitečným! Mám zato, že pravidelné cvičení Vám pomůže zlepšit Vaši fyzickou i psychickou kondici.

Vláďa

Popiska se připravuje.