Lektoři

Peťula

Popis se připravuje

Tatiana

Marcela

Romča

Radost z pohybu, kterou mohu rozdávat již dlouhá léta, mě dovedla postupem času od aerobiku, přes fitness, jumping, bosu, pilates, fitball, power jógu, na krásnou cestu – cestu jógy. Můj život byl vždy dost dynamický. Díky mým dětičkám jsem se zastavila a dala se na jinou cestu doprovázenou jógou. Její dokonalé ásany (pozice) mi splnily dynamičnost, která ve mně neuhasla. Mé zdravotní problémy, které mě trápily z přetěžování, najednou také zmizely. Jsem citlivé povahy, vše se mě dotýká, vše si beru k srdci, a pak se trápím. Jóga mi ukazuje a učí mě, jak se s tím vším vyrovnávat. Najednou je život jednodušší, lehčí... jsem tady a teď. Dnešní doba je uspěchaná, nelehká. Navštěvujete mé lekce a dáváte mi najevo, že Vás jóga také okouzlila. Nejen fyzicky, ale i duševně. A tím mi ukazujete, že se vydávám tou správnou cestou. Toužím tu pro Vás být víc. Ukázat Vám a seznámit Vás s hlubším tajemstvím jógy. V mém srdci se zrodila myšlenka... vytvořit zázemí, kde se zastavíme, ztišíme své roztočené myšlenky, vrátíme se sami k sobě. Jógové studio Namaste Vám věnuje čas, který rozproudí novou energii, ozdraví tělo, pročistí Vaši mysl a osvobodí duši od všedního uspěchaného života. Děkuji Vám za tento náboj, který jiskří do všech stran odkud všichni přicházíte. Vítám a těším se na Vaše otevřená srdce...

  • Online lekce: Středa 18:00 - 19:00 | Neděle 18:00 - 19:00

Hedvika

Instruktorkou Power jógy jsem se stala ze začátku spíše jen pro svou vlastní potřebu, ale postupně mě to zavedlo dál a lekcím se věnuji i pro veřejnost. Jóga mě vždy přitahovala svou lehkostí, ale přitom i silou, pravidly, ale zároveň volností pohybu, spojení těla s hlavou (myslí). Učí mě respektovat, posílit své tělo, rozproudit, ale i zklidnit nadbytečnou energii a zároveň i jinak přemýšlet. Každý kdo má rád jógu a cvičí ji, si najde styl, který se hodí k němu samotnému - k jeho povaze. Má láska patří k Power józe. V ní a s ní se cítím svobodná… Děkuji za příležitost a těším se na společné lekce.

Denisa K.

Vždy jsem velmi ráda sportovala, ale až jóga mi přinesla to nejdůležitější poznání. Cítila jsem se výborně nejen po fyzické, ale zároveň i po psychické stránce. Jóga je totiž vše v jednom. Začala jsem se o jógu více zajímat a snažila se prohlubovat své znalosti. Dalším logickým krokem bylo složení instruktorských zkoušek, protože mým cílem není jen zdokonalování sebe sama, ale i předávání znalostí a poznatků. Pracuji jako fyzioterapeut a denně jsem svědkem toho, jak přibývá pacientů. Nejsou to však pacienti po úrazech, či vrozených dysfunkcích pohybového aparátu, jsou to obyčejní lidé s potížemi způsobenými stresem, pracovním vypětím, či jen obyčejnou únavou. A toto vše právě jóga řeší. Přeji si, aby se každý cítil fyzicky i psychicky zdráv a bude mě těšit, pokud tomu tak bude i na mých hodinách.

Lenka

Jóga i děti mě baví, proto jsem se rozhodla to spojit a věnovat se dětské józe. Mám ráda děti pro jejich hravost a bezprostřednost. Jógu jsem si oblíbila pro její cestu k jemnosti, vnímavosti i sama k sobě. Práce s dětmi je pro mě zdrojem energie a radosti. V současné době si zkušenosti práce s dětmi rozšiřuji v bazénu (asistent instruktora plavání) i na suchu (na kroužku Hry a cvičení v přírodě). Kurz instruktora jógy jsem zvolila u České asociace dětské jógy. Pro dětskou jógu je typická zábavná a hravá forma, obojí je mi blízké, a tak na lekcích rozvíjím dětskou hravost a podporuji dětskou přirozenost a radost z pohybu s bezpečným návodem.

Růženka

Vždycky jsem měla ráda pohyb, ale jelikož za mého mládí fitka nebyla, začala jsem až později. První přišel aerobik, stepaerobik, fittball, spining, hiking... pilates. Postupem času, úrazů a životních peripetií jsem zjistila a došla k rozhodnutí, udělat změnu. Začala jsem chodit na pomalejší formy cvičení, poněvadž, bez pohybu to u mě nejde. A našla moji lásku Power yogu. Jsem masérka a prvně jsem ji brala, jako příjemné protažení a postupně se mi dostala pod kůži a nyní si nedovedu život bez ní představit. Děkuji celému kolektivu Namaste a hlavně Romance za příležitost a důvěru.

Denisa J.

Již od mých 4 let, kdy mě rodiče zapsali na moderní gymnastiku, byl pohyb součástí mého života. Poté jsem gymnastiku vyměnila za krasobruslení. Bohužel si tyto dva nádherné, ale velmi namáhavé sporty, vybraly svou daň v podobě mnoha zdravotních problémů. Musela jsem najít šetrnou alternativu, kterou byla bez váhání jóga. Bylo mi 18 a já stála poprvé na jógamatce. Jak jinak- byla to láska na první pozdrav slunci J. Po několika letech jsem zatoužila po tom, začít sdílet jógu s ostatními. Zprvu jen prostřednictvím internetu na mém YouTube kanálu s mými video lekcemi, lektorský certifikát na sebe nenechal dlouho čekat a nyní jsem zde, v překrásném jógovém studiu Namaste, kde si plním jeden ze svých snů- šířím krásu jógy a snad i pomáhám ostatním se díky ní cítit lépe.

Vláďa

Jedno dne mi zavolala Romča, že by ráda ochutnala mé podání jógy smíchu. Nabídla v jejím prostoru studia možnost pořádání mých seminářů. S velkou radostí jsem ji přijal. Mé semináře jsou zaměřené na uvolnění stresu a napětí. Lidi vedu za pomoci různých Osho meditací a jógy smíchu k hlubšímu uvolnění a štěstí. Má vize je lidem přinášet uvolnění a radost, uvědomění si sebe sama a jejich smyslu. Vím,co znamená prožívat v těle chronický stres. Mít strach se projevit, bát se své minulosti a bát se přítomnosti. Prostě bát se žít. Mnoho lidí žije ve zmatku ve stresu a nejsou schopni si udělat čas na sebe. Ale někdy stačí se jen na chvíli zastavit a zhluboka se nadechnout, vydechnout. A obrátit pozornost do sebe, do svého srdce. Potom může přijít změna. Můžeme žít život ostatních, otázkou kam to vede? Nebo začneme svůj život vědomě tvořit a objevovat jeho tajemství.