Akce

28.04.2019 - 07.05.2019 Jóga na BALI
Informační letáček.
06.05.2019 18:00 Vyjímečný host v NAMASTE

Vážené jogínky a jogíni,


s velikou radostí vám oznamujeme, že do Karlových Varů zavítá známý učitel a jogín ze Spojených států - Amanbir. Ve studiu Namasté s ním proběhne 2 hodinový  speciální seminář  na téma Psychická ochrana a to dne 6.5. v pondělí v 18:00 hod. Na závěr bude zvuková koupel v Gongu.
Cena semináře je 550 Kč a pro velký zájem je platba vyžadována předem.
Lekce bude s překladem z AJ do ČJ a je vhodná i pro začátečníky. Více informací níže

Velice se něj těšíme, je to opravdu příležitost poznat dlouholetého učitele KJ a jsme moc rádi, že tuhle novou zkušenost můžete zažít i Vy.

Sat Nam

EvaPsychická ochrana s Amanbirem (NY)
Kundalini jóga a meditace

Naše zářící energetické pole je spojeno se vším, co nás obklopuje. Jedna z výzev moderního věku je najít rovnováhu mezi citlivostí a silou. Pokud nejsou v rovnováze, můžeme se cítit pohlceni energiemi druhých. Každá myšlenka je vlna energie, proto je podstatné, aby naše pole zůstalo tak silné, aby nepropouštělo žádné manipulativní síly zvnějšku. 

Je důležité, abychom své vnitřní světlo udržovali jasně zářící, aby mohlo transformovat negativitu, kterou potkáváme na naší cestě. Tedy nebrat na sebe negativní energii, ale zůstat majákem světla. Kundaliní jóga byla učena jako systém k vybudování psychického pole tak, abychom uprostřed vnějších i vnitřních výzev nikdy neztratili naše spojení s nekonečnem, spojení s naším vyšším já. 

Na této lekci projdeme silnou krijí kundaliní jógy na posílení našich psychických ochranných hranic. Naučíte se mantry specificky sestavené pro pročištění vašeho energetického pole od jakýchkoli energetických otisků a vlivů ostatních. 

Kriji bude následovat zvuková koupel ve vibracích gongu na pročištění a léčení na všech úrovních. Součástí lekce bude meditace, vhodné pro všechny úrovně včetně začátečníků.

Amanbir

Amanbir Singh působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny, je hlavní učitel a programový ředitel mezinárodního tréninku lektorů kundalini jógy pod vedením Gurmukh, v ČR je hostujícím učitelem Akademie vnitřního vědomí. Na www.kundaliniprague.cz, najdete více infor o dalších akcích s Amanbirem v ČR.

Akce proběhne v AJ s překladem do ČJ. 


11.05.2019 10:00 - 12:00 Čínská medicína s propojením Jin jógy

Prožitkový seminář Jin jógy s odborným výkladem Čínské medicíny, který povede host praktik Čínské medicíny, Bc.Vendulka Súkeníková a praxí Vás povede Romča Bauerová.

Informační letáček.
18.05.2019 10:00 - 13:00 Andělské setkání

Dotek Andělské lásky

Informační letáček.
19.10.2019 10:00 - 16:00 Mystérium HENNY v ženském kruhu

Kouzelný tématický seminář, který vám dodá energii a kde se dozvíte o umění MEHNDI. 

Máte možnost na vlastní kůži vyzkoušet si práci s HENNOU. 

Informační letáček.